A është kjo hakmarrja e Michele Obama s ndaj burrit të saj

A është kjo hakmarrja e Michele Obama's ndaj burrit të saj ?

para 9 muajve - Gazeta Express

Në mediat amerikanë është shfaqur një foto e Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Michele Obama ku ajo shihet dorën mbi gjurin e ish -Presidentit të SHBA've Bill Clinton.

Hakmarrja e Michelle Obamas

Hakmarrja e Michelle Obamas

para 9 muajve - Telegrafi

Në ditët e fundit, Çifti i Parë amerikan është bërë temë e faqeve të thashethemeve sa i përket jetës së tyre intime. Gjatë...

Hakmarrja e Michelle

Hakmarrja e Michelle

para 9 muajve - Telegrafi

Në ditët e fundit, Çifti i Parë amerikan është bërë temë e faqeve të thashethemeve sa i përket jetës së tyre intime. Gjatë...

Michelle hakmerret ndaj Obamës

Michelle "hakmerret" ndaj Obamës

para 9 muajve - Almakos

Fotot e “flirtit” te presidentit amerikan Barack Obama dhe kryeministres daneze Hele Thorningk Schmidt në homazhet për nder të Nelson Mandelës bënë xhiron e botës pak ditë më parë.

Michelle i hakmerret Obamës

Michelle i “hakmerret” Obamës

para 9 muajve - RTV 21

Uashington, dhjetor 2013 Në fillim të javës, Michelle Obama, ishte në ballinat e mediave, për shkak të sjelljes së saj në raport me presidentin Barack Obama, gjatë ceremonisë së komemoracionit për ish presidentin e Afrikës së Jugut, Nelson Mandela.

Michelle hakmerret ndaj Obamës

Michelle "hakmerret" ndaj Obamës

para 9 muajve - Zeri

Fotot e “flirtit” te presidentit amerikan Barack Obama dhe kryeministres daneze Hele Thorningk Schmidt në homazhet për nder të Nelson Mandelës bënë xhiron e botës pak ditë më parë.

Michelle hakmerret ndaj Obamës FOTO LAJM

Michelle "hakmerret" ndaj Obamës (FOTO-LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Fotot e “flirtit” te presidentit amerikan Barack Obama dhe kryeministres daneze Hele Thorningk Schmidt në homazhet për nder të Nelson Mandelës bënë xhiron e botës pak ditë më parë.

Xheloze ndaj Obamës Michelle ia lëshon dorën Bill Klintonit

Xheloze ndaj Obamës, Michelle ia lëshon dorën Bill Klintonit

para 9 muajve - Tetova Sot

Pas fotove të famshme të presidentit amerikan Barack Obama dhe kryeministres daneze Hele Thorningk Schmidt duke flirtuar...

Mishele Obama vë dorën në këmbën e Bill Klinton

Mishele Obama vë dorën në këmbën e Bill Klinton

para 9 muajve - Fish Media

Kthesë të re marrin komentet për “flirtin” e njeriut më të fuqishëm të Shtëpisë së Bardhë me kryeministren daneze. Pas fotove...

Mishele Obama vë dorën në këmbën e Bill Klinton

Mishele Obama vë dorën në këmbën e Bill Klinton

para 9 muajve - Bota Sot

Kthesë të re marrin komentet për “flirtin” e njeriut më të fuqishëm të Shtëpisë së Bardhë me kryeministren daneze. Pas fotove...

 Përgjigja e Michele Obama s pas flirtimi i presidentit me kryeministres daneze

“Përgjigja” e Michele Obama-s pas flirtimi i presidentit me kryeministres daneze

para 9 muajve - Republika

Kthesë të re marrin komentet për “flirtin” e njeriut më të fuqishëm të Shtëpisë së Bardhë me kryeministren daneze. Pas fotove...

Flirtuesi Obama të kërkojë falje

Flirtuesi Obama të kërkojë falje

para 9 muajve - Gazeta Express

Flirti i Presidentit Amerikan Barack Obama me Kryeministren daneze Helle Thorning-Schmidt ka nxitur reagimin e mediave amerikane.

Michele vendos kufi midis Obamas dhe kryeministres suedeze

Michele vendos "kufi" midis Obamas dhe kryeministres suedeze

para 9 muajve - Zhurnal

Shumëkush e ka kritikuar presidentin Barack Obama për shkak të afërsisë së theksuar me kryeministren suedeze gjatë ceremonisë komorative për Nelson Mandelën.

Kur Mishele Obama xhelozon FOTOLAJM

Kur Mishele Obama xhelozon (FOTOLAJM)

para 9 muajve - Bota Sot

Mishele Obama, zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, si duket e detyroj burrin e saj, Presidentin Obama, që të ndërroj ulësen, pasi që ky I fundit po sillej jo hijshëm me ‘shoqën’ e tij, afër.

Времеплов
x

Последни вести