Bajerni fiton edhe ndeshjen e tretë

Bajerni fiton edhe ndeshjen e tretë

më 8.2013 - Kosova Sot

Bajern Munihu ka shënuar fitore edhe në javën e tretë të Bundesligës, pasi ka mposhtur Nurnbergun në "Allianz Arena" me rezultat 2-0.

Xhiro e vendasve në Bundesligë

Xhiro e vendasve në Bundesligë

më 8.2013 - Koha.net

Në 5 ndeshjet e sotme në Bundesligën e Gjermanisë, ishin vendasit që u imponuan, qoftë me lojë, qoftë me rezultat. Në katër lojë fituan vendasit, ndërsa ndeshja Hoffenheim-  Freiburg është përmbyllur me rezultat të barabartë  3:3.

Fiton Bayern 3 ndeshje 3 fitore

Fiton Bayern, 3 ndeshje, 3 fitore

më 8.2013 - Bota Sot

Bayern Munchen fiton edhe në javën e tretë të Bundesligës. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës kanë mposhtur në Allianz Arena bavarezët e vegjël të Nurnberg me rezultatin 2-0.

Robben Aksion dehës  gol mjeshtëror

Robben: Aksion "dehës", gol mjeshtëror

më 8.2013 - Albeu

Bayern Munchen arriti të fitojë derbin e Bavarisë përballë Nurnberg me rezultatin e pastër 2-0. Ndeshja, e vlefshme për javën e tretë të Bundesligës, në letër ishte shumë e lehtë për ekipin e Pep Guardiolas, por fusha tregoi të kundërtën.

Bajerni fiton 2 0 ndaj Nurenbergut 4 ekipe kryesojnë me nga 9 pikë

Bajerni fiton 2-0 ndaj Nurenbergut, 4 ekipe kryesojnë me nga 9 pikë

më 8.2013 - BalkanWeb

Fitore e pastër, por e vuajtur. Kështu mund cilësohet suksesi i fundit i Bajernit të Mynihut ndaj Nurenbergut, ku bavarezët kanë vuajtur deri në minutën e 70-të, kur Riberi ka shënuar golin e parë të takimit.

Bayerni e radhiti fitoren e tretë

Bayerni e radhiti fitoren e tretë

më 8.2013 - Gazeta Express

Bayern Munichu e ka radhitur fitoren e tretë të sezonit. Gjiganti bavarez ia doli ta mposht Nurnbergun me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së tretë të Bundesligës.

Bayerni tre në tre

Bayerni, tre në tre

më 8.2013 - Fish Media

Bayern Munichu e ka radhitur fitoren e tretë të sezonit. Gjiganti bavarez ia doli ta mposht Nurnbergun me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së tretë të Bundesligës.

Bayern dhe Leverkusen ruajnë ritmin e Dortmund

Bayern dhe Leverkusen ruajnë ritmin e Dortmund

më 8.2013 - Albeu

Bayern Munchen fiton edhe në javën e tretë të Bundesligës. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës kanë mposhtur në Allianz Arena bavarezët e vegjël të Nurnberg me rezultatin 2-0.

Fiton Bayerni i Shaqirit Xhaka titullar

Fiton Bayerni i Shaqirit, Xhaka titullar

më 8.2013 - RTK

Bayern Munchen ka vazhduar rrugën e fitoreve. “Bavarezët” të shtunën pasdite në ‘Alianz Arena’ mundën Nurnbergun me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së tretë të Bundesligës gjermane.

Fiton Bayern 3 ndeshje 3 fitore

Fiton Bayern, 3 ndeshje, 3 fitore

më 8.2013 - Indeks online

Bayern Munchen fiton edhe në javën e tretë të Bundesligës. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës kanë mposhtur në Allianz Arena bavarezët e vegjël të Nurnberg me rezultatin 2-0.

Bayerni kërkon fitoren e tretë

Bayerni kërkon fitoren e tretë

më 8.2013 - RTV 21

24 gusht 2013 Ndeshja ndërmjet Borussia Dortmund – Werder Bremen (1-0), sfidë kjo e zhvilluar mbrëmë, ka hapur ndeshjet e xhiros së tretë në Bundesligën gjermane.

Bundesliga Borussia Werden hapin javën e tretë

Bundesliga, Borussia-Werden hapin javën e tretë

më 8.2013 - Albeu

Borussia Dortmund–Werder Bremen çel sonte në ora 20.30 siparin e javës së tretë të Bundesligës, që intensifikohet të shtunën me 6 sfida të tjera, ndërsa të dielën do të zbresin në fushë dy ciftet e fundit.

Borusia Werder çel javën 3 të Bundesligës

Borusia-Werder çel javën 3 të Bundesligës

më 8.2013 - KohaSport

Borusia Dortmund – Verder Bremen cel sonte javën e tretë të Bundesligës, që intensifikohet të Shtunën me 6 sfida të tjera, ndërsa të Dielën do të zbresin në fushë dy ciftet e fundit.

Borusia Werder çel javën 3 të Bundesligës

Borusia-Werder çel javën 3 të Bundesligës

më 8.2013 - Yll Press

Të apasionuarit e futbollin gjerman mund të ndjekin këtë sfidë drejtoërdrejt në kanalin SS1HD. Borusia Dortmund – Verder...

Java e 3 të e Bundesligës

Java e 3-të e Bundesligës

më 8.2013 - Kurir

Borusia Dortmund – Verder Bremen cel sonte javën e tretë të Bundesligës, që intensifikohet të Shtunën me 6 sfida të tjera, ndërsa të Dielën do të zbresin në fushë dy ciftet e fundit.

Borusia Werder çel javën 3 të Bundesligës

Borusia-Werder çel javën 3 të Bundesligës

më 8.2013 - SuperSport

Borusia Dortmund – Verder Bremen cel sonte javën e tretë të Bundesligës, që intensifikohet të Shtunën me 6 sfida të tjera, ndërsa të Dielën do të zbresin në fushë dy ciftet e fundit.

Deklarata Rumenige Nuk do të ketë rinovime te Bajerni

Deklarata/ Rumenige: Nuk do të ketë rinovime te Bajerni

më 8.2013 - Sot News

Bajerni i Munihut ende nuk ka planifikuar rinovimin e kontratës me disa lojtarë të rëndësishëm të skuadrës, edhe pse kontratat e tyre skadojnë në verë të 2015.

Rummenigge Nuk ka rinovime te Bayerni

Rummenigge: Nuk ka rinovime te Bayerni

më 8.2013 - AlbPress

Bayern Munchen ende nuk ka planifikuar rinovimin e kontratës me disa lojtarë të rëndësishëm të skuadrës, edhe pse kontratat e tyre skadojnë në verë të 2015.

Rumenige Nuk do ketë rinovime në Bayern

Rumenige: Nuk do ketë rinovime në Bayern

më 8.2013 - LajmiFundit

Bajerni I Mynihut ende nuk ka planifikuar rinovimin e kontratës me disa lojtarë të rëndësishëm të skuadrës, edhe pse kontratat e tyre skadojnë në verë të 2015.

Rummenigge Nuk ka rinovime te Bayerni

Rummenigge: Nuk ka rinovime te Bayerni

më 8.2013 - Yll Press

“Dëshirojmë më parë të shohim sesi do të shkojnë gjërat, më pas do ta diskutojmë rreth kësaj cështjeje me drejtuesit e tjerë.

Времеплов
x