Rama Aplikimi online s është farsë

Rama: Aplikimi online s'është farsë

më 7.2013 - Telegrafi

Kryeministri i ardhshëm, Edi Rama nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook” reagoi mbi kritikat që kanë filluar të lindin pas apelit të tij publik për të aplikuar online, cilido që kërkon të punësohet në administratën e qeverisë së re.

Qytetarët kërkojnë punë në PS

Qytetarët kërkojnë punë në PS

më 7.2013 - Bota Sot

Rama i përgjigjet kritikave dhe thekson se nuk ndan vende pune Pas apelit të kryesocialistit Rama për të dërguar CV-të në adresë të tij, në selinë e Partisë Socialiste janë paraqitur jo pak të papunë.

Aplikimi on line Basha Për militantët Rama Këpusim konkurset farse

Aplikimi on-line, Basha: Për militantët. Rama: Këpusim konkurset farse

më 7.2013 - IDEA

Burrel- Lulzim Basha ka prezantuar sot platformën e tij para demokratëve të Peshkopisë, Burrelit dhe Bulqizës. Në fjalën...

Rama shuan kureshtjen e kritikëve për aplikimet online Do këpusim lidhjet e shkurtra të konkurseve farsë

Rama shuan kureshtjen e kritikëve për aplikimet online: Do këpusim lidhjet e shkurtra, të konkurseve farsë

më 7.2013 - Sot News

Kryesocialisti Rama, i është përgjigjur kritikëve sa i takon nismës së tij më të fundit, aplikimin online për punësim. Me...

Rama Nuk mbledhim CV për të ndarë vende pune por për trasparencë

Rama: Nuk mbledhim CV për të ndarë vende pune por për trasparencë

më 7.2013 - Mapo

Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar lidhur me kritikat për dorëzimin e CV online. Sipas tij CV nuk po mblidhen për të ndarë vende pune por për ta bërë procesin me transparent.

Qytetarët kërkojnë punë në PS

Qytetarët kërkojnë punë në PS

më 7.2013 - ABC News

Pas apelit të kryesocialistit Rama për të dërguar CV-të në adresë të tij, në selinë e Partisë Socialiste janë paraqitur jo pak të papunë.

Aplikimet me CV online Rama Fillimi i Shqipërisë së re që do ndërtojmë

Aplikimet me CV online, Rama: Fillimi i Shqipërisë së re që do ndërtojmë

më 7.2013 - LajmiFundit

Kreu i PS, Edi Rama i është përgjigjur disa kritikëve të idesë së tij për të pranuar aplikime me CV online për punëim në administratën shtetërore.

Rama sqarim për kritikat mbi aplikimet online për punë

Rama, sqarim për kritikat mbi aplikimet online për punë

më 7.2013 - Gazeta Tema

Kryesocialisti Edi Rama ka reaguar pas kritikave për iniciativën e tij lidhur me aplikimet online për punë. Ai ka sqaruar kritikët, duke thënë se kjo nuk është një nismë antishtet.

Aplikimi online Rama sqaron kritikët

Aplikimi online, Rama sqaron kritikët

më 7.2013 - Albeu

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka dhënë një sqarim në lidhje me skemën e aplikimit online për të gjithë kritikët, që sipas tij e konsiderojnë këtë një iniciative antishtet.

Aplikimi online Rama CV jo për të ndarë vendet e punës por për transparencë

Aplikimi online, Rama: CV jo për të ndarë vendet e punës, por për transparencë

më 7.2013 - BalkanWeb

TIRANË- Kryeministri i ardhshëm Edi Rama nëpërmjet një postimi në formë njoftimi në rrjetin social “Facebook” sqaron procedurat e aplikimit për këdo që do të promovohet në “Skuadrën e re për Shqipërinë”.

Aplikimet online Rama Shënim për kritikët Apeli im si kryeministër jo kryetar partie

Aplikimet online, Rama: Shënim për kritikët. Apeli im si kryeministër, jo kryetar partie

më 7.2013 - Panorama

TIRANE- Kreu i PS-se, Edi Rama ka sqaruar perse-ne e aplikimeve online per ata qe duan t’i bashkohen skuadres per zbatimin e programit te qeveise se re.

Rama Nishani duhet të lexojë votën kryeprokurori s ka bërë gjë konkrete

Rama: Nishani duhet të lexojë votën, kryeprokurori s’ka bërë gjë konkrete

më 7.2013 - Gazeta Shqip

Braho -  Përfaqësuesi i LSI, Spartak Braho, i zgjedhur deputet brenda listave të PS ishte dje pjesë e mbledhjes së grupit të ri të socialistëve.

Edi Rama me CV-të rikthen biografitë politikë

më 7.2013 - Gazeta 55

Harrohen pa hyrë në fuqi tre ligjet e integrimit. Pinjolli i brezit të dytë të bllokmenëve ka shpallur formimin e një zyre...

Rama Berisha mos merr më vendime

Rama: Berisha, mos merr më vendime

më 7.2013 - Bota Sot

Kryetari i PS Edi Rama, duke folur gjate mbledhjes te grupit parlamentar te PS Në mbledhjen e parë të grupit të ri parlamentar...

Rama i kërkon Berishës të mos merr më vendime

Rama i kërkon Berishës të mos merr më vendime!

më 7.2013 - Zeri

Në mbledhjen e parë të grupit të ri parlamentar të PS-së, Edi Rama ka kërkuar prej gjithsecilit marrjen e përgjegjësisë përballë asaj, që ai e quajti “një sfidë të re sa një mal të këtij mandati”, që ia kanë besuar një milion shqiptarë.

Nga Edi Rama Ja si do të qeverisim Shqipërinë

Nga Edi Rama/ Ja si do të qeverisim Shqipërinë

më 7.2013 - LajmiFundit

Nga Edi Rama Të nderuar deputete dhe deputetë të shumicës së re parlamentare! Për ne ka nisur një sfidë e re. Në 23 qershor...

Rama Berishës Mos merr më vendime

Rama, Berishës: Mos merr më vendime

më 7.2013 - Almakos

Në mbledhjen e parë të grupit të ri parlamentar të PS-së, Edi Rama ka kërkuar prej gjithësecilit marrjen e përgjegjësisë përballë asaj, që ai e quajti “ një sfidë të re sa një mal të këtij mandati”, që ia kanë besuar një milion shqiptarë.

Rama Berishës Mos merr më vendime

Rama, Berishës: Mos merr më vendime

më 7.2013 - Almakos

Në mbledhjen e parë të grupit të ri parlamentar të PS-së, Edi Rama ka kërkuar prej gjithësecilit marrjen e përgjegjësisë përballë asaj, që ai e quajti “ një sfidë të re sa një mal të këtij mandati”, që ia kanë besuar një milion shqiptarë.

Për ne ka nisur një sfidë e re

Për ne, ka nisur një sfidë e re

më 7.2013 - NOA

Nga Edi Rama (Fjalimi i plotë i mbajtur sot në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Socialiste) Të nderuar deputete dhe deputetë të shumicës së re parlamentare! Për ne ka nisur një sfidë e re.

Rama fton shqiptarët më të dalluar për projektin Rilindje

Rama fton shqiptarët më të dalluar për projektin "Rilindje"

më 7.2013 - Ina

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka ftuar të gjithë siç ka shkruar në rrjetin “Facebook” shqiptarët e zotë dhe të etur për ndryshime dhe "Rilindje" në Shqipëri.

Edi Rama Aplikoni për punë

Edi Rama: Aplikoni për punë

më 7.2013 - Gazeta Telegraf

Kryesocialisti bën thirrje publike në Facebook për punësimin e të gjitha moshave, qindra vetë i përgjigjen qysh në ditën...

Ftesa Rama Kushdo të kontribuojë në qeverinë e re të dërgojë CV

Ftesa Rama: Kushdo të kontribuojë në qeverinë e re, të dërgojë CV

më 7.2013 - Standard

Gëzim Saliu “Sot ju drejtohem juve për t’ju pyetur se çfarë mendjeje keni për më tutje dhe çfarë roli mund të luani në këtë...

Rama shpall strategjinë për çmontimin e militantëve të Berishës në administratë prishje strukturash dhe konkurrime të reja

Rama shpall strategjinë për çmontimin e militantëve të Berishës në administratë, prishje strukturash dhe konkurrime të reja

më 7.2013 - Sot News

Dy muaj para konstituimit të qeverisë së re, kryeministri i ardhshëm, Edi Rama, ka shpallur strategjinë e tij për çmontimin e militantëve dhe kamikazëve politikë të Sali Berishës në të gjithë piramidën e administratës publike.

Rama hap zyrë punësimi  Çdo shqiptar i zoti të më çojë CV online

Rama hap “zyrë punësimi”: Çdo shqiptar i zoti të më çojë CV online

më 7.2013 - Mapo

Vladimir Karaj Edi Rama po e nis punën si kryeministër duke mbledhur CV të “më të zotëve”, që siç kërkon ai, janë të gatshëm të japin kontribut në skuadrën që do ndryshojë Shqipërinë.

 Kushdo që dëshiron të kontribuojë për qeverisjen

“Kushdo që dëshiron, të kontribuojë për qeverisjen”

më 7.2013 - Gazeta Shqip

Kreu i PS-së Procedura -  Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë në adresën e internetit  http://www.edirama.al/dergo_cv/ , ku përveç të dhënave kërkohet edhe një letër motivimi nga aplikuesi.

Rama apel shqiptarëve Nëse dëshironi të rilindim vendin më çoni CV të

Rama apel shqiptarëve: Nëse dëshironi të rilindim vendin, më çoni CV-të

më 7.2013 - Almakos

Kryetari i Partisë Socialiste në cilësinë e kryeministrit të zgjedhur me votë në zgjedhjet e 23 Qershorit ka bërë sot një apel jo të zakontë në rrjetin social Facebook.

Rama apel shqiptarëve Nëse doni të rilindni vendin më dërgoni cv

Rama apel shqiptarëve: Nëse doni të rilindni vendin, më dërgoni cv

më 7.2013 - Albanian Screen

Tiranë -  Ata që mendojnë se mund të kontribojnë në skudarën e rilindjes të sjellin cv në PS. Kjo është thirrja e Kryetarit...

Ftesa e Edi Ramës kush e sheh veten të aftë të bashkohet me skuadrën e rilindjes

Ftesa e Edi Ramës, kush e sheh veten të aftë, të bashkohet me skuadrën e rilindjes

më 7.2013 - Bota Sot

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, në një postim në rrjetin social Facebook, ka ftuar të gjithë të japin kontributin në qeverisjen e vendit.

Ftesa e Edi Ramës

Ftesa e Edi Ramës

më 7.2013 - ABC News

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, në një postim në rrjetin social Facebook, ka ftuar të gjithë të japin kontributin në qeverisjen e vendit.

Edi Rama thirrje ne Facebook Te ndihmoj cdo shqiptar per te kthyer projektin ne histori suksesi

Edi Rama thirrje ne Facebook: Te ndihmoj cdo shqiptar, per te kthyer projektin ne histori suksesi

më 7.2013 - Metropol

Zgjedhjet mbaruan me një fitore të gëzueshme spektakolare. Por së shpejti një qeveri e re do të duhet të përballet me realitetin aspak të gëzueshëm të Shqipërisë që kemi premtuar të rilindim.

Времеплов
x