Joana e BB ja pranë kujt e kaloi jetën e natës

Joana e BB, ja pranë kujt e kaloi jetën e natës

më 5.2013 - LajmiFundit

Joana Gjuzi ishte e eliminuara e javës së kaluar në “Big Brother 6”, e cila u përfol sepse i dha fund lidhjes së saj me të dashurin Jani, pasi krijoi një lidhje të re brenda shtëpisë me Anaid Kalotin.

Ermali i Big Brother nxjerr pamjet i zhveshur flet për BB6 që do ta fitojë një femër  FOTOT

Ermali i Big Brother nxjerr pamjet i zhveshur, flet për BB6 që "do ta fitojë një femër" (FOTOT)

më 5.2013 - NOA

Mes etheve të politikës demokristiane dhe "mallit" për Big Brother Tashmë i ka hyrë politikës dhe po përjeton ethet parazgjedhore të 23 qershorit.

Xhelozia mes Ilirit dhe Elones e duan te dy per vete Riken

Xhelozia mes Ilirit dhe Elones e duan te dy per vete Riken

më 5.2013 - Ngjarje

Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e "Big Brother", ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

E duan Riken p euml r vete

E duan Riken për vete

më 5.2013 - Indeks online

Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

Ermal Merdani Finalistët sipas meje

Ermal Merdani: Finalistët sipas meje

më 5.2013 - Panorama

Tashmë i ka hyrë politikës dhe po përjeton ethet parazgjedhore të 23 qershorit. E, si një finalist i “BB5”, Ermali në pozicionin...

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës e duan të dy për vete Riken e Big Brother

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken e “Big Brother”

më 5.2013 - Almakos

Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

Dalja e Joanës ul adrenalinën e Anaidit

Dalja e Joanës ul adrenalinën e Anaidit

më 5.2013 - Panorama

Kësaj jave Anaidi në përgjithësi ka qenë i qetë. Të mësuar të shohim një Anaid super aktiv dhe shpesh shumë agresiv, këtë javë duket se ka rënë në qetësi.

Ja çfarë bën Joana pas daljes nga Big Brother

Ja çfarë bën Joana pas daljes nga “Big Brother”,

më 5.2013 - AlbNews

Ervini i “BB4”: Çfarë më tha për Janin dhe Anaidin. Joana Gjuzi ishte e eliminuara e javës së kaluar në “Big Brother 6”,...

Iliri këshillon Riken  Mos u afro shumë me mua tani që nuk flet me Elonën

Iliri këshillon Riken: “Mos u afro shumë me mua, tani që nuk flet me Elonën”

më 5.2013 - AlbNews

Pas përfundimit të provës javore ku fituese e siguracionit 1 vjeçar për makinën doli Elona, banorët rikthehen të gjithë brenda në shtëpi.

Iliri Rikes  Mos u çuditni me mua në spektakël

Iliri, Rikes: “Mos u çuditni me mua në spektakël”

më 5.2013 - AlbNews

Në dhomën e gjumit ndodhet Rikja dhe Iliri, pasi është larguar Elona, Eldora e Vigani. Iliri fillon të flasë me Riken për Elonën, duke i thënë se ka dëgjuar që Elona tha se nuk i intereson Iliri.

Debat Anaidi  Do të t i bëj disa pyetje në spektakël

Debat; Anaidi: “Do të t’i bëj disa pyetje në spektakël”

më 5.2013 - AlbNews

Anaidi dhe Shpendi, pasi përfundojnë lojën midis tyre, shkojnë në kuzhinë, ku ndodhet Elona, duke krijuar një diskutim me të.

Shpendi në bisedë me Riken  Elona e nervozuar për gjendjen e krijuar

Shpendi, në bisedë me Riken: “Elona,e nervozuar për gjendjen e krijuar

më 5.2013 - AlbNews

Pas debatit me Anaidin, Elona shkon në dhomën e gjumit bashkë me Viganin, i cili e qetëson duke i kërkuar që të mos i kushtojë rëndësi reagimit të disa prej banorëve.

BB6 xhelozia mes Ilirit dhe Elonës e duan të dy për vete Riken

BB6, xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken

më 5.2013 - AlbNews

TIRANE- Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

Ja çfarë bën Joana pas daljes nga Big Brother  fotot

Ja çfarë bën Joana pas daljes nga “Big Brother”, fotot

më 5.2013 - Panorama

Ervini i “BB4”: Çfarë më tha për Janin dhe Anaidin. Joana Gjuzi ishte e eliminuara e javës së kaluar në “Big Brother 6”,...

BB6 xhelozia mes Ilirit dhe Elonës e duan të dy për vete Riken

BB6, xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken

më 5.2013 - BalkanWeb

TIRANE- Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

Xhelozia mes Ilirit dhe Elonës e duan të dy për vete Riken

Xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken

më 5.2013 - Fish Media

Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

Iliri këshillon Rikën Mos u afro shumë me mua

Iliri këshillon Rikën: Mos u afro shumë me mua

më 5.2013 - LajmiFundit

Pas përfundimit të provës javore ku fituese e siguracionit 1 vjeçar për makinën doli Elona, banorët rikthehen të gjithë brenda në shtëpi.

Finalja afron banorët argëtohen duke lozur

Finalja afron, banorët argëtohen duke lozur

më 5.2013 - Standard

Anaidi e Iliri vëzhgojnë banorët, në mënyrë që të arrijnë të realizojnë lojën ndaj tyre. Më vonë del Rikja së bashku me...

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës e duan të dy për vete Riken e Big Brother

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken e “Big Brother”

më 5.2013 - Yll Press

Javën e kaluar, Iliri dhe Rike u afruan shumë. Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

BB Elona  Iliri cdo gje e ben per show

BB, Elona :"Iliri cdo gje e ben per show"

më 5.2013 - InfoAlbania

Vigani dhe Anaidi ndodhen ne dhomen e gjumit dhe po diskutojne lidhur me debatin qe Iliri pati me Elonen. Si Anaidi dhe Vigani kane mbetur shume te habitur nga ky debat dhe nga fjalia e Ilirit “Je shume e dobet”.

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës  e duan të dy për vete Riken e Big Brother

Shpërthen xhelozia mes Ilirit dhe Elonës, e duan të dy për vete Riken e “Big Brother”

më 5.2013 - Panorama

Ngjarja që ka tërhequr më shumë vëmendjen gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother”, ka qenë krisja e miqësisë mes Elonës, Rikes dhe Ilirit.

BB6 Iliri këshillon Riken Mos u afro shumë me mua tani që nuk flet me Elonën

BB6, Iliri këshillon Riken: Mos u afro shumë me mua, tani që nuk flet me Elonën

më 5.2013 - Gazeta Shqip

Pas përfundimit të provës javore ku fituese e siguracionit 1 vjeçar për makinën doli Elona, banorët rikthehen të gjithë brenda në shtëpi.

BB6 Iliri xheloz për Riken dhe Anaidin

BB6, Iliri “xheloz” për Riken dhe Anaidin

më 5.2013 - Gazeta Shqip

Banorët ndodhen në lulishte dhe Shpendi i bën një pyetje të drejtpërdrejtë Rikes duke i thënë nëse do më shumë ilirin apo Elonën.

Rikja ka pasur të dashur spanjoll

Rikja ka pasur të dashur spanjoll…?

më 5.2013 - AlbNews

Rikja i tregon Elonës për bisedën që bëri me Anaidin për raportin e saj me të dashurin e saj. Sipas Rikes, ai disa pyetje ja bëri me tendencë por edhe ajo nuk ja kurseu përgjigjet duke ja dhënë në momentin e duhur.

Big Brother Albania 6 penalizon Elonën dhe Rikën

Big Brother Albania 6 penalizon Elonën dhe Rikën

më 5.2013 - LajmiFundit

Të gjithë banorët mblidhen në dhomën e ndenjes, ndërkohë që më vonë vjen Anaidi me një komunikim nga Vëllai i Madh. Ai...

 Merr flakë shtëpia e BB6

“Merr flakë” shtëpia e BB6…?

më 5.2013 - AlbNews

Në dhomën e ndenjes Iliri dhe Rikja rifillojnë sërish diskutimin mes tyre në përpjekje për t’u sqaruar. Iliri vazhdon ta...

BB Anaidi  Elones  Iliri te ka sjelle deri ketu

BB, Anaidi - Elones, :"Iliri te ka sjelle deri ketu"

më 5.2013 - InfoAlbania

Nderkohe qe Iliri eshte duke diskutuar me Riken, Shpendi, Anaidi dhe Elona ndodhen ne kuzhine dhe arrijne te degjojne diskutimin mes tyre.

Komentojnë reagimin e banorëve Rikja  Këtyre u vjen inat se ne vëmë në rrezik veten për njëra tjetrën

Komentojnë reagimin e banorëve; Rikja: “Këtyre u vjen inat se ne vëmë në rrezik veten për njëra-tjetrën”

më 5.2013 - AlbNews

Pak para se Vëllai i Madh t’i fuste banorëve instruksionet për provën, në ambientin e dhomës së ndenjes ka ndodhur një diskutim mes Shpendit, Rikes dhe Elonës, për sa i përket një gjesti të Elonës, i cili krijoi debat në shtëpi.

Rikja Anaidit Nuk jemi zhulsa ti sillesh kështu për tu dukur

Rikja-Anaidit: Nuk jemi zhulsa, ti sillesh kështu për tu dukur

më 5.2013 - AlbNews

Pasi largohet Anaidi pas debatit me Ilirin dhe Elonën, reagon Rikja, e cila ka qenë aty gjatë debatit. Ajo mendon se fjala...

Rikja Ilirit  Je me shumë fytyra Ndryshon qëndrim pa arsye  Iliri  Fytyrën time do ta shikosh në fund

Rikja, Ilirit: “Je me shumë fytyra; Ndryshon qëndrim pa arsye”; Iliri: “Fytyrën time do ta shikosh në fund”

më 5.2013 - AlbNews

Fillon një diskutim mes Ilirit dhe Rikes për sa i përket një qejfmbetje të Rikes kundrejt tij prej një reagimi të pahijshëm nga ana e Ilirit, në prezencë të të gjithë banorëve.

Времеплов
x