Selimi viktima e 11 të e gjakmarrjes

Selimi, viktima e 11-të e gjakmarrjes

para 11 muajve - Bota Sot

Selim Elshani Vrasja e Selim Jusuf Elshanit në Zvicër duket të jetë kryer për hakmarrje. Burime të gazetës “Bota sot” konfirmojnë se Selimi është viktima e tretë e familjes Elshani nga konflikti i gjakmarrjes prej disa dekadash.

Zvicër flasin dëshmitarët Si u vra shqiptari në sy të gruas e fëmijëve

Zvicër, flasin dëshmitarët: Si u vra shqiptari në sy të gruas e fëmijëve

para 11 muajve - LajmiFundit

Një 36-vjeçar nga Kosova është qëlluar të shtunën mbrëma për vdekje jashtë garazhit të tij në Frassens të kantonit Fribourg.

Zvicer Vritet Selim Elshani

Zvicer Vritet Selim Elshani

para 11 muajve - Ngjarje

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Zvicër Ekzekutim i mafias kosovare

Zvicër: Ekzekutim i mafias kosovare

para 11 muajve - Yll Press

36 vjeçari kosovar me pasaportë italiane, u qëllua për vdekje të shtunën në mesnatë deri sa ai po dilte nga garazhi i shtëpisë së bashku me familjen e tij, të dashurën dhe 4 fëmijët.

Zvicër Ekzekutim i mafias kosovare

Zvicër: Ekzekutim i mafias kosovare

para 11 muajve - Presheva Jone

Policia zvicerane ka zbardhur detaje tjera rreth vrasjes së Selim Jusuf Elshanit, për të cilën Indeksonline kishte raportuar një ditë më parë.

Vrasja e shqiptarit ekzekutim i mafias kosovare

Vrasja e shqiptarit, ekzekutim i mafias kosovare

para 11 muajve - Fish Media

Policia zvicerane ka zbardhur detaje tjera rreth vrasjes së Selim Jusuf Elshanit, për të cilën Indeksonline kishte raportuar një ditë më parë.

Familjarët Mafia kosovare ka gisht në vrasjen e Selimit

Familjarët: Mafia kosovare ka gisht në vrasjen e Selimit

para 11 muajve - Albeu

Detaje të tjera janë zbardhur nga policia e Zvicrës për vrasjen e Selim Jusuf Elshanit , një ditë më parë. Sipas familjarëve të tij, mendohet se në vrasjen e Elshanit është e përfshirë edhe mafia kosovare.

Ekzekutim i mafias kosovare

Ekzekutim i mafias kosovare

para 11 muajve - Indeks online

Policia zvicerane ka zbardhur detaje tjera rreth vrasjes së Selim Jusuf Elshanit, për të cilën Indeksonline kishte raportuar një ditë më parë.

Zvicër Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicër: Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Yll Press

Familjarët e viktimës kanë deklaruar se e gjithë kjo ngjarje ka të bëjë me mafinë e cila vepron në Kosovë, raporton portali zviceran 20minuten.

Në Zvicër një shqiptar ekzekutohet para fëmijëve dhe të dashurës

Në Zvicër një shqiptar ekzekutohet para fëmijëve dhe të dashurës

para 11 muajve - Portalb

Ngjarja ka ndodhur në Fribourg dhe dyshimet e para bien mbi një konflikt që viktima kishte në Kosovë Mbrëmë në orët e vona...

Elshanin e vranë në sy të familjes

Elshanin e vranë në sy të familjes

para 11 muajve - Gazeta Express

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Zvicer Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicer: Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Fish Media

Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një breshëri plumbash një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova që jeton në Zvicër i cili...

Zvicër Vritet Selim Elshani

Zvicër: Vritet Selim Elshani

para 11 muajve - Presheva Jone

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Vritet Selim Elshani në Zvicër

Vritet Selim Elshani në Zvicër

para 11 muajve - Albeu

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani .

Vritet shqiptari në sy të fëmijëve dhe gruas së tij

Vritet shqiptari në sy të fëmijëve dhe gruas së tij

para 11 muajve - Shekulli

Një shqiptarë që jetonte në Zvicër është vrarë në orët e vona të natës së mbrëmshme. Viktima është shtetasi shqiptar Selim Jusuf Elshani, i cili u vra mbrëmë në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg).

Zvicer Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicer: Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Bota Sot

Garazhda ku u ekzekutua 36 vjeçari shqiptar nga Kosova me pasaport Italiane Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një...

Zvicer ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicer ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Zhurnal

Fribourg, 12 maj - Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një breshëri plumbash një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova që...

Zvicër Vritet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicër: Vritet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Telegrafi

Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një breshëri plumbash një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova, që jeton në Zvicër, i cili kishte pasaportë italiane.

Zvicër vritet shqiptari në sy të gruas dhe fëmijëve

Zvicër, vritet shqiptari në sy të gruas dhe fëmijëve

para 11 muajve - LajmiFundit

Një shqiptar me banim në Zvicër është vrarë në orët e vona të natës së mbrëmshme. Viktima është shtetasi shqiptar Selim Jusuf Elshani, i cili u vra mbrëmë në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg).

Zvic euml r Vritet Selim Elshani

Zvicër: Vritet Selim Elshani

para 11 muajve - Indeks online

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Vritet shqiptari në sy të fëmijëve dhe gruas së tij

Vritet shqiptari në sy të fëmijëve dhe gruas së tij

para 11 muajve - Albtime

Një shqiptar që jetonte në Zvicër është vrarë në orët e vona të natës së mbrëmshme. Viktima është shtetasi shqiptar Selim Jusuf Elshani, i cili u vra mbrëmë në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg).

Zvicer Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

Zvicer: Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

para 11 muajve - Albtime

Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një breshëri plumbash një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova që jeton në Zvicër i cili...

Времеплов
x

Последни вести