Gjyste Vulaj pagëzon djalin me emrin e fansit

Gjyste Vulaj pagëzon djalin me emrin e fansit

më 2.2013 - Kosova Sot

Këngëtarja Gjyste Vulaj e ka sjellë në jetë, pas shumë viteve, fëmijën e saj të dytë dhe menjëherë, pa nguruar, e ka publikuar foton e bebes së saj, duke shkruar “I bukuri i mamit”.

Gjyste Vulaj sjell në jetë djalin

Gjyste Vulaj sjell në jetë djalin

më 2.2013 - Standard

E ka pagëzuar me emrin Besart djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë, ku edhe ajo ndodhet.

Gjyste Vulaj në Facebook  me djalin e porsalindur

Gjyste Vulaj në Facebook me djalin e porsalindur

më 2.2013 - Mapo

Këngëtarja super seksi  Gjyste Vulaj lind fëmijën e dytë

Këngëtarja super seksi, Gjyste Vulaj lind fëmijën e dytë

më 2.2013 - LajmiFundit

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj është  bërë nënë për herë të dytë. Ajo vetë ka lajmëruar ardhjen në jetë të djalit të saj të cilin e ka quajtur Besart.

Gjyste Vulaj  nënë për të dytën herë

Gjyste Vulaj, nënë për të dytën herë

më 2.2013 - BalkanWeb

SHBA – Këngëtarja Gjyste Vulaj është bërë nënë për të dytën herë, pasi ka sjellë në jetë një djalë. Artistja e muzikës pop-folk e ka lindur fëmijën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe e ka pagëzuar me emrin Besart.

Gjystja  nënë për të dytën herë

Gjystja, nënë për të dytën herë

më 2.2013 - KosovaTimes

Gjyste Vulaj është bërë nënë për të dytën herë, pasi këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë. Ylli i muzikës pop-folk e ka lindur fëmijën e saj në Shtetet e Bashkaura të Amerikës dhe e ka pagëzuar atë me emrin Besart.

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

më 2.2013 - Femina

Ai do te jete nje nga femijet e shumte qe nenat i kane te famshme. Ka vetem nje dite qe ka ardhur ne jete, ky eshte djali i kengetares Gjyste Vulaj i pagezuar me emrin Besart.

Gjystja  nënë për të dytën herë

Gjystja, nënë për të dytën herë

më 2.2013 - Almakos

Gjyste Vulaj është bërë nënë për të dytën herë, pasi këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë. Ylli i muzikës pop-folk e ka lindur fëmijën e saj në Shtetet e Bashkaura të Amerikës dhe e ka pagëzuar atë me emrin Besart.

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

më 2.2013 - Zhurnal

E ka pagëzuar me emrin Besart, djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj. Ajo  ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë ku edhe ajo ndodhet.

Gjystja  nënë për të dytën herë

Gjystja, nënë për të dytën herë

më 2.2013 - Telegrafi

Gjyste Vulaj është bërë nënë për të dytën herë, pasi këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë. Ylli i muzikës pop-folk e ka lindur fëmijën e saj në Shtetet e Bashkaura të Amerikës dhe e ka pagëzuar atë me emrin Besart.

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

më 2.2013 - Ngjarje

Ai do te jete nje nga femijet e shumte qe nenat i kane te famshme. Ka vetem nje dite qe ka ardhur ne jete, ky eshte djali i kengetares Gjyste Vulaj i pagezuar me emrin Besart.

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

më 2.2013 - AlbNews

Ai do te jete nje nga femijet e shumte qe nenat i kane te famshme. Ka vetem nje dite qe ka ardhur ne jete, ky eshte djali i kengetares Gjyste Vulaj i pagezuar me emrin Besart.

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

Gjyste Vulaj publikon foton e djalit

më 2.2013 - Yll Press

Ka vetem nje dite qe ka ardhur ne jete, engjulli vogel gezon shendet te plote ndersa e ema publikon foton e pare te tij..

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

më 2.2013 - AlbNews

E ka pagëzuar me emrin Besart, djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë ku edhe ajo ndodhet.

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

Gjyste Vulaj sjell ne jete djalin

më 2.2013 - Vipat

E ka pagëzuar me emrin Besart, djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj. Ajo  ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë ku edhe ajo ndodhet.

Времеплов
x