Korcë  Fidanishtja sekuestron 67 kg kanabis në pranga 2 persona

Korcë, "Fidanishtja' sekuestron 67 kg kanabis, në pranga 2 persona

më 1.2013 - BalkanWeb

KORCE- Policia e Korcës ka bërë të mundur arrestimin e 2 personave të kapur në flagrancë teksa transportonin 67 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa.

Drejt Greqisë  Fidanishtja bllokon trafikantët dhe ngarkesën e drogës

Drejt Greqisë, “Fidanishtja” bllokon trafikantët dhe ngarkesën e drogës

më 1.2013 - NOA

Korçë, 25 janar 2013, NOA.al- (Update) Lënda narkotike e bllokuar nga policia në Korçë, rezulton të jetë plot 67 kilogramë.

Drejt Greqisë  Fidanishtja bllokon trafikantët dhe ngarkesën e drogës

Drejt Greqisë, “Fidanishtja” bllokon trafikantët dhe ngarkesën e drogës

më 1.2013 - NOA

Korçë, 25 janar 2013, NOA.al- (Update) Lënda narkotike e bllokuar nga policia në Korçë, rezulton të jetë plot 67 kilogramë.

Zbulohen në Korçë 67 kg drogë dy në pranga

Zbulohen në Korçë 67 kg drogë, dy në pranga

më 1.2013 - Koha.net

Korçë, 25 janar - Dy persona janë arrestuar pasi ne automjetin e tyre u zbulua sasia e drogës prej 67 kg kanabis sativa....

Kapen 67 kg hashash në Korçë arrestohen 2 poseduesit

Kapen 67 kg hashash në Korçë, arrestohen 2 poseduesit

më 1.2013 - IDEA

Korçë- Policia e Korçës ka sekuestruar mëngjesin e sotëm një sasi prej 67 kilogram lënde narkotike të llojit kanabis, ndërsa janë vënë në pranga dy poseduesit e saj.

Dy në pranga për drogë

Dy në pranga për drogë

më 1.2013 - ABC News

Dy persona janë arrestuar pasi ne automjetin e tyre u zbulua sasia e drogës prej 67 kg kanabis sativa.  Policia e Korces...

Korçë bllokohen 67 kg kanabis në pranga 2 transportuesit

Korçë, bllokohen 67 kg kanabis, në pranga 2 transportuesit

më 1.2013 - Albanian Screen

Korçë -  67 kg kanabis janë kapur nga Policia e Korçës, ku në pranga kanë rënë 2 transportuesit. Në saj të informacioneve...

Operacioni Fidanishtja  sekuestrohen 67 kg kanabis në Korcë

Operacioni “Fidanishtja”, sekuestrohen 67 kg kanabis në Korcë

më 1.2013 - LajmiFundit

KORCE–Nga Seksioni Kunder Narkotikeve ne Drejtorine e Policise Qarkut Korce, u finalizua me sukses operacioni i koduar “FIDANISHTJA” ku u be i mundur arrestimi ne flagrance i shtetasve: Tomorr Merkur Panxhi 35 vjec, banues ne Elbasan.

Zbulohen n euml Kor ccedil euml 67 kg drog euml  dy n euml pranga

Zbulohen në Korçë 67 kg drogë, dy në pranga

më 1.2013 - Indeks online

Dy persona janë arrestuar pasi ne automjetin e tyre u zbulua sasia e drogës prej 67 kg kanabis sativa. Policia e Korçës prangosi...

Korçë kapen 67 kg kanabis në pranga 2 persona

Korçë, kapen 67 kg kanabis, në pranga 2 persona

më 1.2013 - Ora news

Policia e Korçës ka bërë të mundur sekuestrimin e 67 kg kanabis ndërsa ka vënë në pranga dy persona. Burime nga policia bëjnë...

Времеплов
x