Maske per floke te yndyrshem

Maske per floke te yndyrshem

më 1.2013 - InfoAlbania

Floket kerkojne kujdes shume te kujdesshem dhe te vazhdueshem! Ne kete post ju rekomandojme maske nje here ne jave per floket me yndyre! Perberesit: 1 luge mjalte 1 luge e ujit 1 veze e verdhe veze leng nga gjysme limoni.

Maskë për flokë të yndyrshëm

Maskë për flokë të yndyrshëm

më 1.2013 - Keshilla

Flokët kërkojn kujdes shumë të kujdesshëm dhe të vazhdueshëm! Në këtë post unë ju rekomandoj maskë një herë në javë për flokët me yndyrë! përbërësit: 1 lugë mjaltë, 1 lugë e ujit, një vezë e verdhë veze, lëng nga gjysmë limoni.

Времеплов
x