Edi Rama Programi i qeverisë për 100 vjetorin vulgar

Edi Rama: Programi i qeverisë për 100 vjetorin, vulgar

më 11.2012 - Indeks online

Kryetari i Partisë Socialiste në Shqipëri, Edi Rama ka reaguar një ditë pasi ministri i Kulturës, Aldo Bumi prezantoi axhendën për festimet e 100 vjetorit të Pavarësisë.

Rama Programi i qeverisë për 100 vjetorin vulgar dhe me frymë komuniste

Rama: Programi i qeverisë për 100 vjetorin, vulgar dhe me frymë komuniste

më 11.2012 - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar një ditë pasi ministri i Kulturës, Aldo Bumi prezantoi axhendën për festimet e 100 vjetorit të Pavarësisë.

Festimet për 100 vjetorin Rama Ditë e madhe historike kohë e zymtë për shtetin

Festimet për 100-vjetorin, Rama: Ditë e madhe historike, kohë e zymtë për shtetin

më 11.2012 - Gazeta Republika

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama reagon një ditë pasi ministri i Kulturës, prezantoi kalendarin e programeve për festimet e 100 vjetorit të pavarësisë.

Programi i 100 vjetorit Rama Program vulgar dhe jo evropian

Programi i 100 vjetorit, Rama: Program vulgar dhe jo evropian

më 11.2012 - GlobiSot

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar sot në Twitter, pas shpalljes një ditë më parë të programit zyrtar të festimeve të 100 vjetorit të Pavarësisë.

Programi i qeverisë për 100 vjetor Rama Projekt vulgar me frymë komuniste

Programi i qeverisë për 100 vjetor, Rama: Projekt vulgar me frymë komuniste

më 11.2012 - 24 ore

Një ditë pasi Ministri i Kulturës prezantoi kalendarin e programeve për festimet e 100 vjetorit të pavarësisë, ka ardhur edhe reagimi i opozitës përmes kryetarit të saj.

Rama Programi i festimit të pavarësisë projekt vulgar

Rama: Programi i festimit të pavarësisë, projekt vulgar

më 11.2012 - Albeu

Kryetari i Partisë Socialiste e ka cilësuar si vulgar programin e përgatitur nga Ministria e Kulturës për festat e nëntorit.

Rama Programi zyrtar për 100 vjetorin e Pavarësisë projekt vulgar komunist

Rama: Programi zyrtar për 100 vjetorin e Pavarësisë, projekt vulgar komunist

më 11.2012 - AlbPress

Kryetari i PS, Edi Rama Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar përmes rrjetit social në Tëitter në lidhje me kalendarin e festimeve për 100 vjetorin e Pavarësisë, publikuar një ditë më parë nga Ministria e Kulturës.

Programi i 100 vjetorit Rama Vulgar e komunist

Programi i 100 vjetorit, Rama: Vulgar e komunist

më 11.2012 - Panorama

Rama në Forumin e Gruas Socialiste TIRANE- Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar sot në Twitter, pas shpalljes një ditë më parë të programit zyrtar të festimeve të 100 vjetorit të Pavarësisë.

Festimet për 100 vjetorin Rama Programi zyrtar vulgar pa shije europiane

Festimet për 100-vjetorin, Rama: Programi zyrtar, vulgar, pa shije europiane

më 11.2012 - BalkanWeb

TIRANE – Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama e konsideron vulgar programin zyrtar për festimet e 100-vjetorit të pavarësisë.

Ja KALENDARI i festimeve për 100 vjetorin Edi Rama Është vulgar dhe me frymë komuniste

Ja KALENDARI i festimeve për 100 vjetorin. Edi Rama: Është vulgar dhe me frymë komuniste

më 11.2012 - Gazeta Tema

Ministria e Kulturës ka publikuar kalendarin e festimeve për 100 vjetorin e Pavarësisë. Vlora thuajse shmanget plotësisht me datë 28 nëntor.

Rama Vaj medet për shtetin pas 100 vjetësh

Rama: Vaj medet për shtetin pas 100-vjetësh!

më 11.2012 - Shekulli

Lideri i opozitës ka denoncuar organizimin vulgar siç e quan ai të festimeve për 100-vjetorin e pavarësisë. Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, shprehe se asgjë nuk ndryshon nga sjella e qeverisë aktuale me atë të sistemit totalitar.

Kalendari i festimeve për 100 vjetorin Rama Projekt vulgar me frymë komuniste

Kalendari i festimeve për 100 vjetorin, Rama: Projekt vulgar me frymë komuniste

më 11.2012 - LajmiFundit

TIRANE—Lajmifundit—Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar pas publikimit të kalendarit zyrtar të festimeve për festat e nëntorit.

Rama Vaj medet për shtetin pas 100 vjetësh

Rama: Vaj medet për shtetin pas 100-vjetësh!

më 11.2012 - Ina

Lideri i opozitës ka denoncuar organizimin vulgar siç e quan ai të festimeve për 100-vjetorin e pavarësisë. Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, shprehe se asgjë nuk ndryshon nga sjella e qeverisë aktuale me atë të sistemit totalitar.

Времеплов
x

Последни вести