1 2 3 4 5 6 
vdes-i-akuzuari-ne-procesin-gjyqesor-spiuni-ne-shkup

Koha.net

Vdes i akuzuari në procesin gjyqësor ‘Spiuni’ në Shkup

para 45 minutave - Koha.net

Ka vdekur i akuzuari i katërt i procesit gjyqësor “Spiuni”,që po mbahet në Shkup, Zoran Kostadinovski, bën të ditur...

per-500-euro-beqaret-maqedonas-marrin-nuse-shqiptare

Bota Sot

Për 500 euro beqarët maqedonas marrin nuse shqiptare

para 34 minutave - Bota Sot

Nëse je beqar i shkuar në moshë, të mjaftojnë 500 euro për të gjetur partneren e jetës. Madje, një shqiptare nga...

gruevski-ne-forumin-ekonomik-te-vienes-dhe-ne-takimin-e-cei

Kurir

Gruevski në Forumin ekonomik të Vienës dhe në takimin e CEI

para 55 minutave - Kurir

Kryeministri Nikolla Gruevski sot do të mbajë fjalim në Forumin e 11-të ekonomik të Vjenës, "Vizionet dhe përgjegjësitë...

maqedonia-pjese-e-fushates-globale-kunder-dhunes-ndaj-grave

Lajm

Maqedonia pjesë e fushatës globale kundër dhunës ndaj grave

para 55 minutave - Lajm

Në 16 ditët e ardhshme Maqedonia do të jetë pjesë e fushatës globale për aktivizim për eliminimin e të gjitha formave...

ja-kush-do-ta-perfaqesoje-bdi-ne-e-dollogozhdes

Kurir

Ja kush do ta përfaqësojë BDI-në e Dollogozhdës

para 15 minutave - Kurir

Në Dollogozhdë të Strugë është zhvilluar dje kuvendi zgjedhor i Këshillit Vendor i BDI-së në këtë vendbanim. Procesi...

sela-vdekja-e-bushatit-humbje-e-dhimbshme

Bota Sot

Sela: Vdekja e Bushatit, humbje e dhimbshme

para 14 minutave - Bota Sot

Kryetari i Komunës së Strugës Ziadin Sela ka shprehur dhimbjen e tij për humbjen e diplomatit shqiptar Petrit Bushati....

ne-moshen-41-vjecare-nderroi-jete-kryetari-i-bordit-te-telekomit-te-maqedonise

Portalb

Në moshën 41 vjeçare ndërroi jetë kryetari i Bordit të Telekomit të Maqedonisë

para 24 minutave - Portalb

Dje papritmas ka ndërruar jetë kryetari i Bordit të drejtorëve të Telekomit Maqedonas dhe T-Mobile, Oliver Kosturanov....

gruevski-me-provimin-shteteror-nuk-ka-me-diploma-te-blera

Kurir

Gruevski: Me provimin shtetëror nuk ka më diploma të blera

para 15 minutave - Kurir

Kryeministri Nikolla Gruevski në lajmet në Tv Alfa mes tjerash ka folur edhe për dallimet mes testimit ekstern...

gruevski-nuk-perfill-verejtjet-e-bdi-se-per-kontrollet-e-policise-dhe-dap-it

Lajm

Gruevski nuk përfill vërejtjet e BDI-së për kontrollet e policisë dhe DAP-it!

para 24 minutave - Lajm

Gruevski i jep “llogari” BDI-së, kontrollet e policisë dhe DAP-it do të vazhdojnë!  Në një intervistë për Tv Alfa,...

kryeparlamentari-turk-per-vizite-ne-maqedoni

TV Koha

Kryeparlamentari turk për vizitë në Maqedoni

para një ore - TV Koha

24 nëntor-Në Parlamentin e Maqedonisë, kryetari i Kuvendit të madh turk do të bisedojë edhe me kryetarin dhe anëtarët...

mash-me-projekt-do-ti-obligoje-prinderit-qe-te-shoqerohen-gjate-vikendeve-me-mesuesit

Lajm

MASH me projekt do ti obligojë prindërit që të shoqërohen gjatë vikendeve me mësuesit

para një ore - Lajm

Ministria e arsimit dhe shkencës ka përgatitur projekt që do të zbatohet në të gjitha shkollat fillore dhe të mesme,...

sulmi-me-thike-dy-te-rinj-pesojne-nga-i-dehuri

Zhurnal

Sulmi me thikë, dy të rinj pësojnë nga i dehuri

para 14 minutave - Zhurnal

Shkup, 24 nëntor - Dy të rinj janë sulmuar me thikë mbrëmjen e së premtes në lagjen Aerodrom të Shkupit. Ngjarja...

memeti-qytetaret-me-shume-ankohen-per-punen-e-organeve-gjyqesore

Portalb

Memeti: Qytetarët më shumë ankohen për punën e organeve gjyqësore

para 15 minutave - Portalb

Pjesa më e madhe e ankesave të qytetarëve ka të bëjë me parregullsitë dhe vërejtjet për sistemin gjyqësorë më pas...

kushtet-klimatike-do-t-i-ndryshojne-te-ardhurat-bujqesore-ne-maqedoni

Zhurnal

Kushtet klimatike do t`i ndryshojnë të ardhurat bujqësore në Maqedoni

para 24 minutave - Zhurnal

Shkup, 24 Nëntor- Kushtet klimatike deri më vitin 2050 do t`i shtojnë të ardhurat e kulturave bujqësore në Maqedoni,...

gjykimi-i-padrejte-per-telefonin-e-vjedhur-te-gruas-se-stavrevskit

Zhurnal

Gjykimi i padrejtë për telefonin e vjedhur të gruas së Stavrevskit

para 24 minutave - Zhurnal

Shkup, 24 nëntor - Shteti duhet të zhdëmtojë dy persona që u gjykuan padrejtësisht, në një proces që zgjati 6...

1 2 3 4 5 6 

Последни вести